הטרנד המוכר במטבחים החדשים הוא לבנות דלפק המשמש כשולחן עבור הארוחות או לחילופין אי הממוקם במרכז המטבח או באחת מפינות המרחב שהוא משטח עבודה נוסף. אי זה הוא גם שטח אחסון מצוין ומאפשר לבני הבית להניח בארונות הללו כלי אוכל, מזון וכל ציוד הנראה להם. מבנה האי הוא מלבני, מרובע או אובלי בהתאם לניצול הנכון ביותר של השטח.

סביב הדלפק או סביב האי מציבים בדרך כלל שורה של כסאות בר בהתאם לכמות הכיסאות שאפשר להציב לאורך ולרוחב על פי גודלם של המשטחים. ברוב המקרים כמות כסאות בר במטבח תואמת את מספר הנפשות הגרות בבית ולעיתים רוכשים אם יש מקום, כיסא נוסף עבור אורח המגיע לעת לעת כמו אחד החברים של הילדים אשר מוזמן לארוחת ערב.

איך בוחרים כסאות בר 

בדירות חדשות או דירות לאחר שיפוץ נעזרים בדרך כלל במעצב פנים אשר הוא בעל ידע רב וניסיון של שנים בתחום זה. מכיוון שהוא מכיר את טעמם של הלקוחות, הוא מציע כמה וכמה הצעות כדי שבעלי הנכס יבחרו באופציה הנראית להם הטובה ביותר מתוך התמונות שיציג בפניהם או באולמות התצוגה.

לכל בית הוחלט מראש על קו עיצובי מודרני, קלאסי, כפרי או ווינטג’ ולכן המגמה היא לשלב גם כיסאות בר לקו עיצובי זה. 

אם המטבח הוא בגווני לבן, אפשר לרכוש כסאות בר גבוהים בצבע לבן אך המגמה היא לשבור את הקו שכולו לבן ולכן רוכשים אותם בצבעים אחרים כך שתיראה ניגודיות בינם לבין ארונות במטבח. אפשר לרכוש כיסאות בכמה גווני פסטל עדינים ולא בצבע אחיד עבור כולם, לדוגמה אחד מכל צבע, כחול, תכלת, ירוק, אדום וכתום. האי הצבעוני יוסיף יופי רב למטבח כולו ויהפוך אותו למטבח מלא בחיוניות ובצבעוניות. 

עיצובם של כסאות בר 

כסאות בר הם כסאות גבוהים והם לא תמיד נוחים לטיפוס עבור הילדים הקטנים. לכן יש לחפש סוג כיסא המאפשר טיפוס כלפי מעלה באופן בטיחותי, כך שהילד לא ייפול חלילה בעת הטיפוס או בעת הישיבה עליו. 

גובהה של המשענת משתנה בין הדגמים השונים, כדאי לרכוש משענת רחבה וגבוהה כך שיהיה נוח לשבת על הכיסאות גם אם מדובר בפרקי זמן ארוכים וגם לבטיחותם של הילדים.

קיים היצע נרחב מאד של דגמים העשויים מעץ, פלסטיק, או מתכת. חלקם מרופדים בריפוד עבה מסקאי או פלסטיק. גם צורתם של כיסאות בר משתנה והיא מיוצרת בדוגמאות מסוימות כיחידה אחת ובדגמים אחרים בשתי יחידות, אחת היא המשטח והשנייה היא הגב. 

ההחלטה לגבי אילו כיסאות לרכוש אמורה להתגבש על פי שיקולי בטיחות, נוחות ויופי. בכל מקרה בוחרים תמיד כסאות בעלי נראות זהה אך בצבע שונה או זהה על פי טעמם של הלקוחות ומעצב הפנים.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
צור קשר
close slider

למרכז הזמנות חייג

077-41-800-74

או השאר פרטים