איך לבחור גופי תאורה נכונים ומתאימים למשרד?

בחירת גופי תאורה למשרד זו משימה שצריכה להיעשות במקצועיות, תוך התייחסות לשיקולים רבים, החל בהתאמה לתהליכי העבודה השונים ולתרבות הארגונית ועד שיפור חוויית הלקוחות. בחללי משרדים ישנן פינות רבות שיש להאיר בדרכים שונות ומגוונות. לרבות מדובר בחללי עבודה משותפים, חדרי ישיבות, אזורי מנוחה והתרגעות, עמדות עבודה אישיות, חדר האוכל והמטבח ועוד. היות וחללי העבודה שונים במהותם, כך קיים צורך ממשי בהתאמת גופי התאורה למטרות ואופי השימוש. זאת במטרה אחת והיא ליצור לעובדים סביבת עבודה טובה ואופטימלית.

גופי תאורת אווירה

עיצוב תאורה למשרד זו משימה שאין להקל בה ראש והמון עסקים מבינים את חשיבותה. כתוצאה מכך הם משקיעים זמן ומאמץ בבחירת גופי תאורה. גופי תאורה מעוצבים משפיעים על התדמית העסקית, כמו גם על סביבת העבודה והמוטיבציה של העובדים. לכן בשלב הראשון יש לבחור את התאורה המרכזית. התאורה המרכזית נקראת תאורת אווירה וכשמה כן היא, עוזרת ליצור את האווירה הרצויה. בנוסף תפקידה להשלים את כל גופי התאורה האחרים. כדי להפיק את המרב מתאורת המשרד מומלץ לבחור בתאורת אווירה מתכווננת לעוצמות אור שונות, כך שתהיה שליטה על כמות האור הרצויה בכל רגע נתון. תאורת אווירה תהיה לרוב רכה יותר והיא תתאים לאזורי מנוחה ורגיעה.

גופי תאורה פונקציונליים

מלבד התאורה הכללית יש לבחור למשרד גם תאורה פונקציונלית ולהאיר את פינות העבודה האישיות של העובדים. תאורה פונקציונלית מתאימה לשמה, היא מעשית ומשרתת את הצרכים של עובדי המשרד בכך שמאירה אזורי מפתח כמו למשל עמדות עבודה, קופות, שולחנות שירות ועוד. מלבד פסי תאורה אפשר גם לשלב מנורות שולחן קטנות שיספקו מקור אור ממוקד ומהימן. תאורה פונקציונלית צריכה להיות בהירה וחזקה והיא תתאים לעובדים שמבלים שעות רבות ליד השולחן. תאורה פונקציונלית תתאים לשימוש גם באזורי מנוחה של העובדים בתנאי שהם עושים שימוש באזורים אלו לקריאה, עבודה או לימוד.

גופי תאורה דקורטיביים ונקודתיים

עיצוב התאורה במשרד צריך להיות פונקציונלי אך מכיוון שעיצוב המשרד משפיע על התדמית העסקית, על גופי התאורה להיות גם דקורטיביים ולהאיר את המשרד כמו שצריך. בעזרת תאורה נקודתית אתם יכולים להסב את תשומת הלב למקומות הנכונים. לכן אם יש לכם שלטים מיוחדים, משפטי חוכמה, ציורים מעניינים על הקירות, תמונות, מדפי תצוגה, או כל תפאורה מיוחדת שאתם רוצים להראות, כדאי ורצוי לוודא שאתם מכוונים לכל אלו זרקור, או יותר נכון לומר גוף תאורה. על אותו משקל ניתן לשלב גם תאורה דקורטיבית. רק שכאן הכוונה לגופי התאורה עצמם: שנדלירים שתלויים מהתקרה, גופי תאורה מעוצבים וכיוצא בכך.

המשרד המודרני מצריך תאורה מודרנית שתטביע חותם. לכן מומלץ וכדאי להתייעץ עם מומחים בתחום, שילוו אתכם לכל אורך שלבי העיצוב, ישלבו גם מקסימום תאורה טבעית בחלל ויעזרו לכם לבחור את גופי התאורה הנכונים תוך התאמה מושלמת לצרכי המשרד.

 

 

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
צור קשר
close slider

למרכז הזמנות חייג

077-41-800-74

או השאר פרטים