איך להעביר את המשרד ולצאת מזה בשלום.

לב ליבו הפועם של כל עסק נמצא במשרד. את הפעילות העסקית מנהלים מנקודה ראשית שאליה מגיעים וממנה יוצא המידע החיוני לתפקודו הבריא של העסק. במשרד נמצא איש המפתח של העסק המכיר את כולם ויודע הכל הלוא הוא המזכירה. כמעט בכל עסק מגיע שלב שבו נדרש העסק לשנות מיקום. התקרבות למרכזי עסקים התואמים את פעילות העסק או התרחבות של הפעילות והצורך במיקום גדול יותר הן חלק מסיבות. מעבר של עסק יכול להוות נקודת מפנה בהיקף הפעילות, כמויות הייצור והרווחים הנכנסים. מעבר של משרד לצורך התרחבות היא אחת הפעולות הנפוצות במחזור חייו של כל עסק.

 

בתקופת העברה של המשרד פעילות העסק נעצרת והעסק נכנס להמתנה. תקופה שיכולה להעמיד את העסק בפני משבר אם לא מנוהלת בצורה מיטבית. חשוב לקבוע לוח זמנים מראש לצורך ביצוע העברה בצורה נאותה. העברת משרדים היא פעולה לא מורכבת במיוחד ובשביל לא לצאת בנזק מומלץ לשמור על כמה כללים עיקריים. הכלל החשוב ביותר שנרצה להקפיד עליו הוא המוביל. אין מפח נפש יותר גדול מזה שהציוד שלנו ניזוק בהובלה או שחס וחלילה הגיע לכתובת השגוייה. בחירה נכונה במוביל אחראי תמנע טעויות מהסוג הזה. חשוב לציין בפני המוביל את לוח הזמנים שקבענו מראש על מנת לדאוג להמשכיות בפעולת העסק ולצמצום זמן סגירת המשרד.


מהם השלבים העיקריים בהובלת המשרד.

הובלה של הציוד המשרדי נעשית בשני שלבים. בשלב הראשון על צוות המשרד בסיעו הסבלים לארגן את הציוד בצורה בטיחותית. את הציוד בארגזי קרטון מיועדים המסופקים על ידי המוביל. בשלב זה הסבלים משנעים את הסחורה אל המשאית ומאבטחים אותה אל דפנות הרכב. בשלב השני, שהוא השלב המסוכן בכל התהליך, נהג המשאית עולה על הכביש עם הסחורה שלכם. מיותר לציין שכבישי ישראל אינם מקום בטוח ויש לבחור שעה מתאימה לנסיעה שבא הכביש סואן פחות. בסופו של שלב זה מגיע הציוד לכתובת החדשה ונפרק משם למקומו הייעודי.

 

חומרים חשובים כדאי להעביר לבד.

הובלה של משרד איננה שלמה ללא העברה של כל אותם מסמכים מיוחדים החשובים לפעילות התקינה של העסק. מסמכים כמו ספר הקבלות הכללי או תכניות הבניה של המוצר הם חלק מאותם חומרים שמומלץ לא להעביר עם מוביל. חומרים מיוחדים מסוג זה מומלץ להעביר באופן אישי. חומרים אלו חיוניים ביותר לפעילות ומהווים את לב ליבו של העסק ושלמותם חשובה ביותר.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
צור קשר
close slider

למרכז הזמנות חייג

077-41-800-74

או השאר פרטים