איך לתת מתנות למשרד בחגים

בתקופות חגיגיות של השנה, משרדים רבים אוהבים לרומם את מצב הרוח על ידי אירועי הרמות כוסית וחלוקת מתנות למשרד. פעילויות אלו הן שיטות מהנות להעביר מסר של הערכה והוקרת תודה, אך הן מביאות עימן כמה שאלות אפשריות בנושא פריטים מתאימים לחלוקת מתנות, וכיצד לחלק אותן.

אם, למשל, מעסיקים רוכשים מתנות למשרד רק עבור כמה עובדים, עדיין חשוב לשמור על תחושת אווירת החג במקום העבודה ולכן מומלץ להגיע לעבודה מוקדם ולהשאיר מתנות על שולחנות העבודה של אנשים, או להכניס אותן לתיקים שלהם, אם הן קטנות מספיק, ואז לחלק את המתנות הרגילות לכולם באירוע הרמת הכוסית, כך שכולם יהיו מרוצים.

מי אמר שמתנות למשרד צריכות להיות קטנות וסמליות?

האופן שבו מקום העבודה שלכם מעוצב, תורם לתפוקת העובדים ורווחתם, ולכן מתנות למשרד יכולות להיות גדולות יותר מכמה פריטים סמליים וחמודים, ולכלול ריהוט משרדי שיאפשר לעובדים לעבוד יותר בנוחות, כמו למשל שולחנות עבודה ותחנות עבודה עם פריטים שעוזרים לתפוקה. 

מתנות כאלה יכולות להשפיע על סוגים של אינטראקציות בין העובדים לבין ההנהלה באמצעות הקלת התפקוד. קחו את זה בחשבון כשאתם מחפשים מתנות איכותיות למשרד, לא משנה לאיזו מטרה.

לכל משרד יש כללים משלו לחלוקת מתנות

אם המשרד שלכם אוסף קולקציה של מתנות למשרד עבור עמיתים, אפשר לבחור פריטי ריהוט משרדי כמתנה מכבדת והולמת. ככלל, מתנות המיועדות לשימוש על גופו של המקבל, כמו בושם, קרם, בגדים או תכשיטים – הן מתנות אישיות מדי מכדי להעניק לעמיתים לעבודה. 

יש להימנע גם ממתנות יוקרתיות מדי מכיוון שהן עלולות לשדר מסר פוגעני או שהמקבל יפספס את כוונת הנותן, במיוחד במערכות יחסים חדשות. יין ומשקאות חריפים זוכים להערכה לעתים קרובות – ויש להם את היתרון בכך שאלו הם פריטים שתמיד נחשבים לקלאסיים, גם אם הם אינם לטעמו של מישהו.

יחד עם זאת, יש להקפיד שלא לתת אלכוהול לאלכוהוליסטים בגמילה, למוסלמים, או למישהו אחר שידוע שאינו שותה.

כבוד למגבלות התקציב בבחירת המתנות

אם אתם משתתפים בהחלפת מתנות שכוללות מגבלת מחיר – לדוגמא, “מתנות חייבות לעלות בסביבות עשרים שקלים” – אל תחרגו מהסכום שנקבע. 

בחירת מתנות למשרד באתר מתנות מקוריות וייחודיות מאפשר לכם לחלק לעמיתים, למנהלים ולקולגות מתנות כמו מחזיקי ספרים, שמיכות צבעוניות, גרביים כיפיות, או ספלים מצחיקים, מסוג המתנות שתמיד גורמות לאנשים להרגיש בנוח.

אם כולם מחליפים מתנות הם באמת מקווים שאנשים ייהנו מהם, רוח החלפת המתנות משודרגת, ואנשים משתמשים במתנות שקיבלו באופן יומיומי, כך שהם זוכרים את נותן המתנה לטובה.

בחירת המתנות בקפידה

לפני שאתם בוחרים מתנות למשרד, שאלו את עצמכם איזו מתנה הייתם רוצים לקבל. המתנה הנכונה צריכה להראות שאכפת לכם מספיק על מנת להעניק מתנה הולמת ומתחשבת מתוך הערכה וכבוד. 

זה יכול להיות ריהוט משרדי שאספתם בחברה שמייצרת ריהוט משרדי איכותי, או מתנה שאספתם ברגע האחרון באתר מתנות.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
צור קשר
close slider

למרכז הזמנות חייג

077-41-800-74

או השאר פרטים