ארבעה מוצרים שצריכים להיות בכל חדר ישיבות

 

חדר ישיבות משודרג – עשו זאת בעצמכם

יש לכם חדר ישיבות, ואתם לא יודעים מה בדיוק צריך בו להיות? אנחנו כאן כדי להציג לכם ארבעה מוצרי חובה בחדר הישיבה שלכם, כך שכל אחד יוכל בקלי קלות לארגן לעצמו חדר ישיבות משודרג ואטרקטיבי. על כל המוצרים תוכלו לקרוא כאן. מומלץ לתלייה על המקרר בעבודה, רגע לפני שאתם יוצאים למשימת השדרוג החשובה.

 

מוצר מספר אחת: תקרה אקוסטית כמובן

כיוון שבחדר ישיבות מדברים ומדברים, סוגרים עסקאות חשובות, מציגים את העשייה של החברה, אתם צריכים לדאוג שהאקוסטיקה תהיה טובה. ללא אקוסטיקה טובה לא תשמעו היטב את קהל הנוכחים ולא תוכלו לנהל דיונים סוערים לאורך שעות. אקוסטיקה טובה תאפשר לכם לשמוע הכל במדויק, ללא הדהוד שמוכר לכם מהאמבט. השקיעו בתקרה אקוסטית כדי לאפשר לעצמכם הנאה צרופה בכל ישיבה, כך תוכלו גם לשוחח בסלולרי בלי להפריע זה לזה, ועל הדרך – בהפסקות – תוכלו השמיע מוזיקה בקולי קולות בלי שהקול של הזמר ייבלע ויעומעם.

 

מוצר מספר שתיים: מטבחון ועמדת קפה ותה

אם יש באפשרותכם להקים מטבחון בחדר הישיבות זה יהיה נפלא משום שכיף תמיד להתארגן על קפה, נס קפה ותה בזמן הפטפטת הבלתי נפסקת בישיבה. במקום לצאת אל מחוץ לחדר הישיבה כדי להשיג קפה חם, מוטב להביא את המטבחון הקטנטן אל חדר הישיבה ולא ללכת אחריו, כך כל אחד מן הנוכחים יוכל בלי להתבייש לגשת אל המיחם ולהגיש לעצמו קפה או תה בכל שלב בלי לפספס את המשך הישיבה הסוערת.

 

מוצר מספר שלוש: טלוויזיות

מי לא אוהב לראות טלוויזיה כשהוא מגיע מהעבודה ויושב פרקדן בסלון מול השולחן? ברור לכולם שיש חשיבות רבה לטלוויזיה בחיינו, אולם טלוויזיה בחדר הישיבות היא הרבה מעבר לפינוק רִגעי של צפייה בסרטים בשעת הפנאי. היא הופכת לכלי חשוב כחלק מהצגת הישיבה, היא מאפשרת לשדרג כל ישיבה על ידי הצגת מצגות, סרטונים, עשייה שרוצים להראות את פניה ולהציג בצג. טלוויזיות הופכות כל ישיבה סטאטית ומשעממת לתמונות, למצגות, לסרטונים שיש בהם אמירה מוחשית יותר והרי לא סתם נאמר כי תמונה אחת שווה אלף מילים, ויותר מכך!

אל תוותרו על טלוויזיה בחדר הישיבה שלכם, היא תמיד יכולה להפוך כל הרצאה וכל פגישה לדבר מעניין בעל ערך מוסף.

מוצר מספר ארבע: ריהוט נוח לכולם

כשמנהלים ישיבה של שעתיים או יותר צריך לדאוג שכולם ירגישו בנוח, לכן חשוב לארגן בחדר הישיבות כיסאות נוחים, אפשר לומר – כורסאות מרופדים, כיאה לגודל המקום, כמובן. חשוב מאוד כי הריהוט יהיה נוח, אך הכיסאות עצמם הם גולת הכותרת של כל העניין. השקיעו בכיסאות נוחים לישיבה, כדי שהגב של החבר’ה בעבודה לא יישבר, כדי שלכולם יהיה נוח יותר, כדי שהריכוז יהיה בשיאו. כך תפיקו ישיבה מוצלחת ומאפשרת.

 

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
צור קשר
close slider

למרכז הזמנות חייג

077-41-800-74

או השאר פרטים