דברים לקחת בחשבון כשמעבירים משרד


הובלות משרדים, למה ולמי

אם יש דבר שעסק לא יכול בלעדיו זה משרד. מקום אחד שאליו כל פעילות העסק מתנקזת וממנו יוצאות כל ההחלטות אל אויר העולם. משרדים באים במגוון רחב מאוד של גדלים. זה יכול להיות שולחן פשוט בפינה של העסק או קומה של תאים תאים שבתוכם אנשים. בכל מקרה משרד הוא לב העסק.

בתקופת קיומם של עסקים רבים נוצר לפעמים הצורך להעתיק מקום. בפעמים מסויימות בגלל הזדמנות עסקית יותר טובה ובאחרות זה יכול להיות בגלל הוצאות גבוהות. העברת המשרד היא תקופה לא פשוטה בחייו של עסק ורצוי לקחת כמה דגשים בחשבון, על מנת לאפשר לעסק מעבר חלק.

הובלת משרדים היא תחום העיסוק של חברות הובלה בדיוק כמו דירות אך לרוב בהיקפים גדולים יותר מבחינת כמות הציוד. הובלת משרדים היא לא עסק זניח וגם לא פשוט. חברות שעוסקות בתחום הזה נדרשות למיומנויות גבוהות ושמירה על בטיחות ובטחון הציוד של העסק. בתוך העסק במשרד שלנו נמצאים בין השאר מסמכים בתוך תיקים, קבלות ודוחות מס וגם הסכמים וחוזים, אלו חיוניים לפעילות תקינה של העסק. חברה שעיסוקה הובלת משרדים מחזיקה בידיה אחריות גדולה.

מה חשוב לזכור?

זמן. זמן. זמן. אין דבר יותר חשוב בעולם העסקים מזמן. זמן הוא כוח החיים. ככל שהעסק לא מייצר ועומד כך גם הכנסותיו. פעילות העברת המשרד גורמת בעצם לעסק לעצירה בכל מיני פעילויות וחשוב לזכור את זה. מה שניתן לעשות זה כמה דברים חשובים. החשוב ביותר הוא תכנון מקדים. יש לקחת בחשבון את כל הפעילויות שעלולות להתקע בגלל השבתת המשרד כמו: הכנת תלושי לעובדים, סגירת רשימות מלאי וקביעת פגישות.

כמו כן יש להוועץ עם חברת ההובלה על משך הזמן שלדעתם ידרש למען ההובלה ולהתארגן בהתאם

בטיחות בטחון וציוד שנשמר.

בטיחות היא נושא מרכזי כאשר באים להוביל משרד. משרדים רבים מצויידים כיום במחשבים, מכונות צילום כבדות, ארונות מגושמים ושולחנות רחבים. כל הציוד הזה צריך להגיע למיקום החדש ובדרך עלול לפצוע אם לא מועבר נכון. רצוי להתייעץ עם המוביל על כללי הבטיחות עליהם הוא מקפיד. גם בזמן אריזת המשרד יש לנקוט בכללי הזהירות הידועים בחשמל, בכלי עבודה והזזה והרמה של ציוד.  

תקופת העברת משרד עלולה ליצור מתחים פנים ארגוניים או להיות קצרה ופשוטה. זה תלוי בעיקר בכם. אם נשתדל רק נקפיד על הכללים הפשוטים האלו. בתקווה שתיהיה לכם העברה קלה. 🙂

 

 

 

 

 

 

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
צור קשר
close slider

למרכז הזמנות חייג

077-41-800-74

או השאר פרטים