דלת המשרד עושה בעיות? הנה מה שניתן לעשות

אם דלת המשרד שלכם עושה בעיות אתם כנראה מרגישים מאוד מתוסכלים ויתכן שגם מעוצבנים. אין ספק שכניסה ויציאה מהמשרד צריכה להתבצע בצורה חלקה ופשוטה, ללא סיבוכים מיותרים. 

המשרד הוא חלל עסקי שאליו מגיעים לאורך היממה מבקרים, לקוחות, קולגות וגם בעלי המשרד עצמם. מצב שבו הדלת לא נפתחת או נתקעת מדי זמן מה זהו מצב בלתי נסבל ואין צורך להמשיך ולהתעצבן מכיוון שיש לכך פתרונות די פשוטים ומהירים.

 

  • הזמינו מנעולן מקצועי ומוסמך שיבצע את התיקונים הנחוצים

 

על ידי יצירת קשר עם מנעולן תוכלו לפתור את הבעיה של הדלת התקולה. במידה ואכן מדובר בבעיה פשוטה אך מרגיזה, יוכל המנעולן לתקן את הדלת באמצעות הכלים הייעודיים שבהם הוא נוהג להשתמש. 

אם הדלת נתקעת ולא נפתחת מומלץ לקרוא למנעולן לפריצת דלת המשרד ולא לנסות לבצע זאת באופן עצמאי מכיוון שבמרבית המקרים נסיונות אלו יובילו לתקלה מהותית יותר ויתכן שגם לפציעה שלכם. 

המנעולן עמו תצרו קשר חייב להיות בעל תעודות והסמכה מתאימה וזאת בכדי שיבצע את עבודתו בצורה אמינה, מקצועית וישרה. לאחר טיפולו של המנעולן בדלת תוכלו לחזור לסדר היום ולא תרגישו כלל בבעיה שהייתה לפני כן. 

 

  • החליפו את דלת המשרד בדלת חדשה

 

לעיתים, כמו בכל תחום ונושא בחיינו, יש צורך להתחדש. גם דלת המשרד יכולה להוות עבורנו בעיה ובמקום להתמודד עם זה על בסיס יומי ניתן לפתור אותה בפעם אחת. יתכן ומדובר בפתרון קצת יותר יקר מן הפתרון הקודם אך לרוב הוא מהווה פתרון ארוך טווח ש”מחזיק מעמד” למשך שנים רבות. 

אם ניסיתם לפתוח את דלת המשרד ודלת המשרד לא נפתחת או נסגרת כראוי ניתן פשוט להחליף את הדלת בדלת חדשה. זה נשמע מאוד פשוט אך זה מצריך מספר פעולות מכם, למשל: תצטרכו לגשת אל החנות שמוכרת דלתות ולבחור את הדלת הרצויה. ניתן גם לבצע רכישה שכזו באינטרנט אך אין טוב ממראה עיניים. 

כמו כן, יתכן ותצטרכו להמתין מספר ימים עד שהדלת הקנויה תגיע אליכם ותתבצע התקנה. פעמים רבות ניתן לחסוך את זמן ההמתנה ולרכוש אך ורק דלת שקיימת במלאי החנות ואף לבצע את ההחלפה וההתקנה של הדלת החדשה באופן עצמאי. לא מדובר בתורה מסיני, מרבית הדלתות שמיועדות למשרדים הן דלתות פנים והתקנתן פשוטה. 

אם מדובר בדלת מאסיבית יותר ובעלת מנגנון התקנה מורכב – ניתן להזמין את שירות ההתקנה מהחנות. לרוב, תצטרכו לשלם כמה שקלים נוספים עבור השירות אך לפחות תהיו משוכנעים כי הדלת מותקנת כשורה ולא תהייה לכם יותר את הבעיה המרגיזה של דלת תקועה ולא תקינה.

לסיכום, אין סיבה לסבול מבעיות של דלתות במשרד מכיוון שזה סבל שלא לצורך. באמצעות אחת מן הפעולות המתוארות במאמר זה תוכלו לשוב לסדר יום רגיל ורגוע ולהימנע מבעייתיות שכזו.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
צור קשר
close slider

למרכז הזמנות חייג

077-41-800-74

או השאר פרטים