חיפוי קירות פנים במשרד

כל שנה אנו עדים לשינויים קלים בעיצוב הפנים של חללי משרדים. השנה, יותר מהכל, אנו עדים לשילוב של אריחים ובריקים המחפים בצורה מרשימה קיר אחד או יותר במשרד. אריחים אלה, שהיו שמורים עד כה ללובי הבניין, מתחילים להכנס לחדרים עצמם והופכים את החלל לתלת ממדי ומעניין יותר. כיצד תעשו זאת נכון?

תכננו את ערכת הצבעים של המשרד

בשלב הראשון, עוד לפני שתוסיפו חיפוי קירות, כדאי לתכנן את ערכת הצבעים של המשרד. אם תרצו לשדר מראה חמים ונוח השתמשו בצבעי אדמה או להבה ואם תרצו לשדר יוקרה מומלץ להשתמש בצבעים קרים או צבעים סולידיים. משרדים רבים עושים שימוש דווקא בצבעי הלוגו ויוצרים את החדר כחלק מהמיתוג העסקי. אחרי שצבעתם את הקירות אתם מוכנים לעטר אותם.

עוברים לאריחים רחבי מימדים

העיצוב המודרני של חללים מרשימים עושה שימוש באריחים מאסיביים וגדולים יחסית. הן אריחים עשויים מקרמיקה והן אריחי השיש עברו מהפכה והם מרשימים בגודלם. לעיתים, הם מחפים קיר שלם על מנת להפכו לקיר קונספט ולעיתים מחפים את קירות הפנים באמצעות בריקים ארוכים וצרים שיוצרים מראה מרשים, הגורם לעיני המתבונן לעלות מעלה ולשים לב לתקרה הגבוהה במשרד או לקומה נוספת.

שימוש במספר טקסטורות

כדי להפוך את האריחים לאמירה עיצובית ייחודית נהוג לשלב מספר מרקמים וטקסטורות שונות. תוכלו לעצב את הקיר עם צבע סולידי ועליו למקם את האריח עם הטקסטורה או לצבוע באמצעות טקסטורה ולהשתמש באריחים כצבע אחיד וסולידי. 

כיום החיפוי של קירות המשרד אינו חייב להיות אחיד בין החדרים. ניתן לחפות כל קיר בטקסטורות נפרדות ולשמור על קו אחיד באמצעות ערכת צבעים דומה או צורה גאומטרית זהה. בשנים האחרונות אנו רואים משולשים ומעוינים משתלבים בבריקים. צורה זו ניתן לשוות לקיר באמצעות סיבוב של תשעים מעלות של בריקים מרובעים היוצרים יצירת אומנות של ממש.

חיפוי המגיע גם לרצפה

זוכרים את התקופה שבה הפאנלים היו המשך ישיר של עיצוב הרצפה? כיום, הקירות נותנים אשליה של גובה גם בחללים קטנים יחסית באמצעות קו אחיד המתחיל בתקרה ומגיע עד הרצפה. גם חיפוי הקירות ממשיך את הקו העיצובי הזה. לכן, אם בחרתם בטפט הנמצא מאחורי החיפוי חשוב לא לשבור אותו עם פאנלים ולתת לו להגיע עד הרצפה. החיפוי על הקיר יכול לשמש במקרה זה כאמצעי עיצובי המחזק את הטפט ומחבר בין התקרה ועד לריצוף המרשים.

משחקי גובה

אינכם חייבים למקם את בריקי החיפוי זה לצד זה. תוכלו ליצור משחקי גובה שונים המדמים מדרגות על הקיר, מבנים אלכסוניים או נישות שישמשו לאחר מכן להצגת יצירות אומנות. תוכלו להשתמש בקירות גבס מאחורי הבריקים על מנת לחזק את הנוכחות שלהם בחלל או למקם תאורת ספוטים שתדגיש את הבריקים. חשוב לזכור כי במקום בו מונח חיפוי הקיר לא תמקמו גם תמונה – לכן בחרו נכון את הטקסטורה שלכם על מנת שתהיה עוצמתית בפני עצמה.

לסיכום, חיפוי על קירות המשרד יכול לסייע לכם ליצור אמירה עיצובית חזקה. כדאי להוסיף את הבריקים בהתאם לערכת הצבעים שבחרתם ולמצוא את הזווית הייחודית למקם את כל אחד מהבריקים ליצירת אפקט מפתיע. 

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
צור קשר
close slider

למרכז הזמנות חייג

077-41-800-74

או השאר פרטים