טיפים לשמירה על המשרד

מה זה בדיוק אומר שמירה על המשרד? איך שומרים על המשרד כך שיוכל להאריך ימים ולא רק להאריך ימים, אלא באותה רמה של איכות חיים לעובדי המשרד וללקוחות המבקרים בו? ובכן, כשנכנסים אל המרחב של שמירה על המשרד, נכנסים בהכרח למרחב של הדברים הקטנים שבדרך כלל אינם מעסיקים אותנו, הדברים הקטנים שאנחנו לא בהכרח חושבים עליהם אבל אלו הם בדיוק הדברים שיבטיחו, שבעוד עשור מעכשיו, המשרד שלנו ירגיש בדיוק כפי שהוא מרגיש לנו היום בלי גרם אחד של שחיקה.

ניקיון שוטף

הדבר הראשון שחייב כל משרד להקפיד עליו הוא ניקיון שוטף ובניקיון שוטף איננו מתכוונים רק לטאטוא הרצפה ולשטיפתה, אלא לניקיון של הפינות הקטנות והנסתרות ביותר במשרד. יש כמובן את הניקיון היומיומי שכולל ניקיון של מטבח המשרד, שטיפת כלים, שטיפת הרצפה, שאיבת שטיחים וניקוי אבק, אבל מעבר לכך, אחת לתקופה חשוב מאוד להגיע אל הנקודות הקטנות שבדרך כלל לא מגיעים אליהן – משקופי החלונות והדלתות, משטחי הרצפה שמתחת לארונות, לשולחנות ולספריות, הפינות הקטנות והנסתרות של רצפת המטבח, האבק שמצטבר והופך לבוצי על גופי התאורה. בדיוק הפרטים הקטנים האלה הם הפרטים שיכריעו את האווירה במשרד בעוד עשור, הרבה מעבר לשאלה האם שטפנו את הרצפה כל יום אם לאו.

שמירה על איכות המים וחיטוי קווי המים במשרד

בואו נדבר על משהו שאף אחד לא חשוב עליו בדרך כלל, באף משרד – איכות המים וניקיון קווי המים במערכת השתייה ישנן חברת כמו ימית חיטוי מים המתמחות בשמירה על איכות קווי המים וחיטוי צנרת מים במשרדים. במשרד טיפוסי אפשר למצוא בדרך כלל בר מים קרים וחמים ובדרך כלל גם מכונת קפה משוכללת. משרד טיפוסי הוא גם משרד שבו כמות המים שזורמת בו בכל יום היא גבוהה מונים רבים מאשר כמות המים שזורמת בבית פרטי. המשמעות היא שמערכת המים המשרדית נוטה להישחק במידה רבה יותר וכתוצאה מכך גם להשפיע על איכות החיים במשרד דרך מערכות השתייה שלו ולכן חשוב לבצע חיטוי קווי מים תקופתי. בהיבט הזה, שמירה על המשרד מתייחסת לצורך לבצע חיטוי של מערכת המים מעת לעת. חיטוי מערכת המים לא נועד רק לסלק מזהמים בקטריאליים או כימיים שמסכנים את חיי המשתמשים במים, אלא גם ובעיקר בכדי להבטיח טעם וריח מיטביים של המים.

אחריות אישית

שמירה על המשרד כוללת בתוכה כמובן עוד שורה של מהלכים שאותם יש ליישם במסגרת שגרת העבודה במשרד, אבל אחד האלמנטים החשובים שיש לקדם בכל משרד הוא האלמנט של אחריות אישית. בסופו של דבר, אם כל אחד ידאג לפינה שלו, זה לא יהיה מסובך לדאוג גם לשטח המשותף, אבל אם אף אחד לא ירגיש אחריות כלשהי לשמירה על המשרד, לא רק שיהיה קשה לדאוג לשטח המשותף, אלא שגם המרחבים הפרטיים במשרד יעברו שחיקה מואצת שיובילו לכך שבעוד שנים ספורות מעכשיו, המשרד שלכם ייראה לגמרי אחרת ובמובן הרע של המילה. 

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
צור קשר
close slider

למרכז הזמנות חייג

077-41-800-74

או השאר פרטים