לוחות שעם לבידוד רעשים אקוסטי למשרד

כאשר מדובר במשרד בעל מספר חדרים או חללים מופרדים, עולה הצורך להתייחס לנושא בידוד הרעשים. ישנם כמה פתרונות בנושא, הפעם בחרנו להתמקד בפיתרון נהדר וטבעי, שעם. בואו נסקור את הנושא ונראה מדוע אנו זקוקים לבידוד רעשים במשרד, מהו השעם והיכן הוא מיוצר, וכיצד השעם יכול לסייע לנו באופן המקצועי והאיכותי ביותר. 

מדוע יש צורך בבידוד רעשים במשרד?

אנשים רבים מתקשים להתרכז בביצוע משימות בעבודתם, כאשר יש רעשים בסביבה. הדבר מוציא מריכוז, מאט את הקצב, וגורם לירידה בתפוקה ובביצוע משימות. במיוחד כאשר מדובר במספר חדרים או חללים, הצורך לקיים ישיבה בה ניתן לשוחח, להעלות רעיונות, בין מספר אנשים, ובחדר הסמוך יושבים אנשים שזקוקים לשקט כדי לעבוד בצורה יצרנית, מביא אותנו להבנה כי בידוד רעשים אקוסטי למשרד, הוא פתרון הכרחי.

בנוסף, ישנו גם אלמנט הפרטיות. מחקרים מראים כי משרדים ומקומות עבודה אשר מתחשבים בפרטיות של עובדיהם, ומבינים את החשיבות של אלמנט זה, זוכים לעובדים מרוצים יותר, וכתוצאה מכך, יצרניים הרבה יותר.

מדוע השימוש בשעם עדיף על חומרי גלם אחרים?

על מנת לענות על שאלה זו, בואו נסקור כמה מתכונותיו הנהדרות של עץ השעם. אלון השעם גדל בדרום מערב אירופה ובצפון מערב אפריקה. פורטוגל מייצרת 50% מהתפוקה העולמית של עץ השעם. את הקליפות של עץ השעם, מעבירים לבתי חורשת להתייבשות ועיבוד, טוחנים את החומר, מוסיפים שרף טבעי וכך הגרגרים הטחונים הופכים לבלוק שעם. 

התוצאה? מבודד תרמי ואקוסטי, אטום למעבר מים, יציב ולא נרקב, גמיש, וחשוב לא פחות: חומר ירוק וידידותי אשר אינו פוגע בסביבה! פעילי איכות הסביבה מעודדים את השימוש בתעשיית השעם, מכיוון שהעצים מתחדשים, לא נכרתים, ולא נגרם נזק לסביבה.

מה היתרונות של קירות שעם במשרד, מעבר לבידוד?

קירות שעם במשרד הם פתרון נהדר אשר מאפשר לנו לתלות דברים בלי לקדוח בקירות ולפגוע בצורה הכללית של המשרד, וזהו יתרון גדול! דמיינו לעצמכם משרד בלי חורים על הקירות, או משאד שלא דורש שיפוצים לאחר שתצאו ממנו למשרד גדול יותר!

היתרון השני, או הוא בהחלט המשמעותי ביותר, במיוחד בתקופה זו בה המודעות למצב כדור הארץ הולכת וגוברת, הוא עובדת היות הבידוד האקוסטי הזה ירוק, אקולוגי, אינו פוגע בסביבה. עצי השעם לא נכרתים, לא נפגעים, הם ממשיכים לגדול ולייצר תפוקה לכל המעוניין, ואנו יכולים לישון קצת יותר טוב בלילה, בידיעה ששיפרנו את מצב הסביבה, בכך שהשתמשנו בחומרים טבעיים אשר לא פוגעים בסביבה.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
צור קשר
close slider

למרכז הזמנות חייג

077-41-800-74

או השאר פרטים