כמו בכל בית, וחלל – גם למשרד יש אלמנטים עיצוביים, אשר יוצרים אווירה נעימה בהתאם לציפיות החברה, והתרבות אותה היא בוחרת לייצר בחלל העובדים שלה – כמו גם יש עניין העולה על כל אלמנט עיצובי – ומדובר בנוחות של האנשים המבקרים במשרד, וברצון ליצור עבורים אווירה נעימה. אם כן אנו מבינים שישנם שני רבדים לעיצוב שטיחי המשרד, והם דומים מאוד לסיבות עבורן נבחר לעצב ולצפות את הרצפה, או הקירות בביתנו הפרטי – בשטיחים. 

לשטיחים יש נטייה ואפשרות ליצור סגנון מסוים בחלל – בין אם הם מגיעים ממותג כלשהו שיודע להקנות אווירה, או שהם פשוט משתלבים באופן מסוים עם האווירה הנוכחת גם כך – יש להם איזה עניין שתורם ותוחם את האווירה במקום. בעיצוב אירועים מדברים המון על יצירת אווירה כעל אחד עיקרי התפקיד של מעצבי האירועים – כי עיצוב האווירה משפיע עד מאוד על הנוכחים בחלל. ואם במשרדים עסקינן, אנחנו רוצים לוודא שאנחנו מעצבים אווירה לחלל המשרדי – שתשרת את כל הנוכחים.

עכשיו, מה נעשה כאשר מצאנו את השטיח המושלם לחלל המשרדי – ועושה רושם שאנשים באמת מרגישים יותר בנוח בחלל המשרדי, והעוברים ושבים אף מחמיאים על העיצוב, שביודעין או שלא – השטיח מעצב ומספק… ועם זאת, עם הזמן והבלאי, יש ענייני בריאות ונראות שהשטיח מביא עמו. מה קורה כשהשטיח כבר לא נראה כ”כ טוב? שהוא נראה כמו כלב חולה וזקן שלא מקבל את הטיפול הראוי לו? ואיך אנחנו ניגשים למשימת ניקוי שטיחים בצורה נכונה ומדויקת?

אם אנחנו רוצים להתעסק בניקוי שטיחים, כדי להשיב לחלל המשרדי את האווירה הנעימה וכה חשובה שאנחנו רוצים לייצר – אנחנו יכולים ראשית כל לקחת פעולה בעצמנו כדי לייצב ולעצב את החלל המשרדי כדרך השטיח שלנו – נוכל לחבוט ולאבק ולשאוב אחת לשבועיים או לשלושה, וזה יכול להיות בסדר גמור. וגם אם נשפך איזה משהו לא סטרילי ולא אסתטי גם כן, נוכל בעזרת חומר ניקוי איכותי ומברשת קרצוף עדינה לתת שם עבודת ניקוי נהדרת. ועם זאת, מה אם אנחנו חווים שמשהו כבר לא אותו הדבר? שניקוי השטיחים ששמנו נפשנו בו לא מספק את האפקט הנכון? אולי השטיח ישן מדי, אולי הסיבים שלו צפופים מדי, אולי מצטבר בו אבק ולכלוך ברמה גבוהה מכפי שנוכל לטפל בה – הרי זה לא בית פרטי, זה חלל משרדי – אנשים עוברים בו בתדירות גבוהה יותר. מה אז?

האם נשתמש בניקוי שטיחים מקצועי? מה בעל מקצוע בתחום ניקוי השטיחים יכול לעשות עבורנו?

מספר דברים, במקרה זה.

בעל מקצוע של ניקוי שטיחים, או מנקה שטיחים מקצועי יכול להגיע לחלל המשרדי עם מכונות הניקוי המצוינות להפליא שלו ולהביא את הניקוי עד לחלל ביתנו המשרדי – ובעזרת מכונות שמצד אחד מזריקות ניקוי, באופן מכני, ניתן יהיה להעלות את שיירי הלכלוך ע”י הקצף שייווצר בתהליך האלכימי הנ”ל – כך שמצד שני, יהיה פשוט ניתן לשאוב אותו הלאה למקום בטוח, אל הפח הנגיש ביותר. 

ישנן אפשרויות נוספות להפליא הזמינות לבעל המקצוע שנרצה להזמין לניקוי השטיחים המשרדיים שלנו. ועם זאת, עלינו להסתכל על המצב ולראות מה הוא דורש – ואז נדע גם מה לבקש במידה ונרצה לעלות לשיחה עם בעל מקצוע שכזה, לניקוי השטיחים במשרדנו. בהצלחה בכל דרך שנבחר 

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
צור קשר
close slider

למרכז הזמנות חייג

077-41-800-74

או השאר פרטים