אחד הטרנדים החמים של עולם העיצוב הוא ללא ספק עיצוב באמצעות קירות ירוקים. ממה הם מורכבים ומה חשוב לדעת רגע לפני הרכישה? על כך ועוד – במאמר הבא.

עיצוב אחר באמצעות קירות ירוקים – הכירו את הטרנד החם של השנה הקרובה

אין ספק כי בשנים האחרונות אנו רואים כי עולם העיצוב חווה שינויים משמעותיים, וזאת בשל כניסה של אלמנטים אורגנים וטבעיים אשר משתלבים במרחב באופן מדויק אך עם זאת גם באופן אשר ידידותי לסביבה. משום כך, ניתן לראות בלא מעט מסעדות וכן בתים למגורים שימוש בצמחים, וליתר דיוק – קירות ירוקים. קירות ירוקים מהווים את אחד הטרנדים הבולטים של השנים האחרונות וכנראה אחד מהטרנדים אשר ילוו אותנו למשך שנים רבות, וזאת בשל שורת היתרונות וכן העיצוב האחר אשק ניתן במסגרת התקנת קירות ירוקים. מהם קירות ירוקים ומהם היתרונות אשר ניתנים במסגרת העיצוב האחר והמיוחד הזה? להלן הפרטים.

קירות ירוקים – להכניס את החוץ פנימה

קירות ירוקים הם למעשה צמחייה מלאכותית אשר עוברת תהליך עיבוד ייחודי, וזאת בכדי לשמר את הצמחייה מבלי צורך בהשקיה. מדובר בגינון מלאכותי בהתאמה אישית אשר נעשה באמצעות חברה מקצועית, כאשר תהליך העיצוב מתבצע באמצעות תכנון מדויק של המרחב בו נרצה להתקין את הקירות. קירות ירוקים ניתן להתקין הן בתוך הבית או מחוצה לו, וישנם שני סוגים עיקרים של קירות ירוקים: דקומוס הינו קיר ירוק אשר עבר תהליך של חניטה ועיבוד ייחודים אשר מקנים יתרון עצום, וזאת בשל העובדה כי באמצעות שימוש בקיר ירוק דמוקוס ניתן ליצור בידוד אקוסטי לחלל הפנים ובכך להכניס את החוץ פנימה, וכן מאפשר לחפות ריהוט וכן קירות חיצונים באמצעות הצמחייה המלאכותית אשר נראית בדיוק כמו הדבר האמיתי, ללא צורך בתחזוקה שוטפת. מדובר בקיר ירוק מצוין לצורך שימוש במרפסות והפרדה בין השכנים, ולכן הוא נחשב ליוקרתי ומבוקש מאוד בעבור מגדלי מגורים וכן משרדים. הסוג השני הינו קיר ירוק עשוי צמחים מלאכותיים אשר נבחרים בקפידה וע”פ תכנון אדריכלי מדויק, והם נפוצים מאוד במסעדות וכן בתים פרטיים אשר מעוניינים ליצור חיפוי יפהפייה אשר משלב בין הצמחים לבין מרכיבים נוספים, כדוגמת גזרי עצים וטחב מלאכותי.

התקנה של קירות ירוקים – הזדמנות מצוינת לעיצוב חדשני 

באמצעות חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום של עיצוב והתקנה של קירות ירוקים תוכלו להבטיח כי הבית או המשרד שלכם יהיה מעוצב באופן חדשני ואחר, כמו גם אקולוגי. מדובר בקירור אשר תורמים באופן ממשי לספיחה של אבק וחיידקים וכן הורדה של טמפרטורה בסביבה סגורה. אדריכלים מובילים וכן מעצבי פנים כבר עושים שימוש בקירות ירוקים לצורך מרחבים פרטיים וציבוריים, ולכן מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם לשלב את הקירות הירוקים ע”פ בחירתכם בבית או במשרד, לצורך יצירת עיצוב חדשני. 

 

 

 

 

 

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
צור קשר
close slider

למרכז הזמנות חייג

077-41-800-74

או השאר פרטים