עיצוב משרדים לחברות הייטק

בענף ההייטק עיצוב המשרדים הפך לשם דבר. בשל העובדה שמדובר בתחום בו שעות העבודה הן ארוכות מאוד, והעובדים נמצאים זמן רב בתוך המשרד, חברות ההייטק מבינות כי הדרך להעלות את המוטיבציה של העובדים ולהוביל לפרודוקטיביות טובה יותר גם לאחר שעות עבודה ארוכות בתוך המשרד, הינה לשמור על משרדים מעוצבים, מרשימים ומיוחדים בהם העובדים יוכלו ליהנות בצורה הטובה ביותר מהעבודה, יוכלו לקחת הפסקות יזומות ולהשתחרר מעט ויוכלו לעבוד בהנאה רבה יותר.

איזו אווירה כדאי ליצור כאשר מעצבים משרדים לחברות הייטק?

כאשר מעצבים משרדים לחברות הייטק כדאי ליצור תכנון אשר יעניק למשרד מראה ביתי ותחושה חמימה ונעימה. זכרו כי עובדי המשרד הם אנשים אשר נמצאים שעות ארוכות מחוץ לבית ולכן אם תעניקו להם במשרד תחושה ביתית יותר, בין אם על ידי שילוב של שטיח מעוצב, ריהוט נוח ומיוחד יותר ואפילו אביזרים שונים להפסקות ונוחות גבוהה יותר בזמן העבודה, היכולת שלהם להישאר במשרד למשך שעות ארוכות תהפוך להרבה יותר גבוהה והפרודוקטיביות שלהם תעלה באופן משמעותי.

כיצד ליצור אווירה מעוררת השראה?

במשרדי הייטק כדאי ליצור אווירה אשר תעורר השראה ויצירתיות, תעודד עבודת צוות וקשרים אישיים בין העובדים השונים. לצורך כך יש לשים לב לחללי עבודה משותפים, וגם אם מדובר במשרד בו רוב העובדים נמצאים במשרד אישי משלהם, עדיין יש להקפיד בעיצוב על יצירת חללים ציבוריים כמו חללי מנוחה, קפיטריה וחדר אוכל משותף, חדרי משחק וכדומה. החשיבה כולה צריכה להיות חשיבה שונה לחלוטין משל תחומים אחרים, כאשר בהייטק ישנה חשיבה רבה יותר על החוויה במשרד, על נוחות רבה יותר ויצירת מקום עבודה שמאפשר לכל אחד מהעובדים למצוא בו בדיוק את מה שהוא זקוק לו.

כיצד לעצב את חדרי הישיבות?

במשרדי ההייטק חדרי הישיבות צריכים להמשיך את הקו העיצובי של המשרד כולו. בחברות ההייטק אתם יכולים לראות כיצד חדרי הישיבות הם למעשה חדרים מודולאריים, כאלו שניתן לשנות את הסידור והעיצוב שלהם על פי הצורך. לדוגמא, לישיבת עבודה עם צוות העובדים ליצור מראה נינוח ופחות פורמלי ולעומת זאת לישיבות עם משקיעים או לקוחות המראה צריך להיות הרבה יותר מהוקצע ומרשים.

איך לבחור את הריהוט הנכון?

לאורך כל העיצוב, שימו לב לבחירת הריהוט הנכון ביותר עבור המשרד. בין אם זה מבחינת סגנון העיצוב של הריהוט, אשר ישתלב עם המראה המעוצב של המשרד, ובין אם מבחינת הנוחות או המודולאריות שניתן להשיג באמצעות אותו ריהוט.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
צור קשר
close slider

למרכז הזמנות חייג

077-41-800-74

או השאר פרטים