עיצוב פנים לעסקים הוא כבר עניין שבשגרה, החל ממשרדי הייטק מפוארים המשתגעים בכל סגנונות העיצוב ועד למשרדי עורכי דין בעלי עיצוב מודרני ורציני.
עיצוב פנים לעסקים מעניק לנו ולעובדים שלנו את אופי העסק, האם אנו מחפשים תחושת קדמה? רוגע? או שמע פרעות חסרת תקדים אשר מעודדת יצירתיות?

חשיבות עיצוב פנים לעסקים

בין אם אתם משרד או עסק גדול אתם חייבים להתאים את עצמכם למגמה המודרנית אשר מעודדת את שינוי החלל המסורתי והחלפתו בחלל עבודה נעים ומקנה אווירה.

הרי מי לא יהנה להיכנס לבית קפה או מסעדה בעלת עיצוב חדשני ונעים אשר משלב בין חדש לישן עם מדף הספרים הישנים אשר מותקנת מעליו תאורה קלאסית חמה ונעימה, בעידוד של צמחים המפוזרים ברחבי בית הקפה המקנים אווירה נעימה ורגוע, הרי זה מה שהלקוח שלנו מחפש לא? תדמיינו לכם שכאשר אתם נכנסים בדלת המקום נחתתם בעולם אחר, עולם שמשכיח מכם את כל הבעיות וטרדות של היום יום. זו אחת ממטרות עיצוב ה-פנים לעסקים.

אחרי שהעברנו את המסר חשוב לנו להזכיר כי האפשרויות הן אינסופיות וניתן להעביר כל מסר או אווירה על ידי עיצוב נכון וקשוב לצרכי הלקוח והעסק.

איך עושים את זה נכון?

ראשית חשוב לדעת מה אנחנו מחפשים “למכור” לעין. במידה ואנחנו משרד הייטק חדשני שמעוניין בעידוד עובדיו לחשוב מחוץ לקופסא נבחר בעיצוב המפה את המוח לנדוד למקום זה בצורה פשוטה יותר. במידה ואנו משרד אשר מעוניין להקנות תחושת בית לעובדיו נבחר בעיצוב חם מזמין וביתי ונשאף לחלל משותף המזכיר סלון או שולחן אוכל משותף.

תמיד חשוב לשאול את עצמנו מה אנו מעוניינים להרגיש כאשר נחצה את סף הדלת, עיצוב פנים לעסקים הוא תחום רחב ידיים אשר יודע לתת פתרונות לכלל הבקשות אשר עולות מצד הלקוח, חשוב גם להקשיב לעצת המומחים אשר ככל הניראה יבינו ויכוונו אותנו מניסיונם למקום הנכון ביותר עבור החלל שלנו.

טיפ הזהב שלנו הוא לשתף את המומחים בכל התחושות שלנו במהלך הדרך בכדי למנוע טעויות כואבות ויקרות.

איך מתנהלים נכון עם התקציב?

עיצוב פנים לעסקים נשמע כמו תחום יקר מאוד. וכמובן שזה מאוד תלוי בגודל המקום באיכות החומר וכמות חומר הגלם אשר ימלא את החלל. עיצוב פנים חכם הוא השקע של בין 10-15 שנים ולכן אין להיבהל מהמחיר הגבוה. תמיד נשאף להקצות סכום חריגה אשר נע בין 5%-10% מסך התקציב הכולל כשנגיש את התקציב למעצב כדי לבדוק עוד מדרגה אחת למעלה שאולי תשתלם לנו לטווח הארוך. ובנימה זאת תמיד תחשבו לטווח הארוך, תזכרו שברוב המקרים זול יוצא יקר.

דמיינו לעצמכם שרכשתם 4 ספות בצבעים שונים אך התפשרתם על הספה הזולה ביותר בכדי לקצץ כמה שקלים מהתקציב, לאחר 3-4 שנים תתחילו לראות את בלאי הספה מכיוון שהריפוד איבד את צורתו וצבע הספה דהה. לכן חשוב תמיד לבדוק את אריכות חיי הפריט ולהשקיע לטווח הארוך מה שיוזל משמעותית עם השנים את המחיר הכולל מכיוון שלא תצטרכו להחליף פריטים עקב בלאי.

לסיכום

עיצוב פנים לעסקים הוא עניין שבשגרה בעידן המודרני אבל חשוב לזכור להקשיב לרגשות שלנו ולהתאים את עיצוב הפנים לאופי העסק או המשרד. לא לשכוח לחשוב לטווח הארוך ולהשקיע בפריטים ובחומרים אשר שרידים לשנים ארוכות אשר יעמדו בתנאי המקום.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
צור קשר
close slider

למרכז הזמנות חייג

077-41-800-74

או השאר פרטים