שילוב נכון בין חללי עבודה ומנוחה במשרד

כמה שעות מהיום שלנו אנחנו מעבירים במשרד? מציאות החיים בעידן הנוכחי מציבה את האנושות מול שעות עבודה ארוכות וחיים המשלבים בתוכם בצורה עמוסה עבודה ומשפחה. העובדה שהמשרד מהווה חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו מביאה למצב בו מעצבים את המשרדים ודואגים להתאים אותם כיאות לעובדים, כך שהשהות שלהם במקום העבודה תהיה נוחה ונעימה.

אז מה יש לנו במשרד?

על פניו ניתן לומר כי למשרד באים כדי לעבוד, לא כן? מכיוון שכך יש לדאוג כי יהיו במשרד עמדות מחשב, מיכון משרדי, מדפסת משולבת ורהיטים מתאימים. אבל הציוד הבסיסי הזה אינו מספק כלל. כיוון שאם אנחנו חותרים להגיע למצב בו המשרד נעים לשהייה, נוח לעובדים ומאפשר להם לחוות את השעות הארוכות של העבודה באופן הרצוי, הרי שיש חשיבות רבה לאבזור מלא ולחשיבה על שילוב מוצלח בין חללי עבודה ומנוחה במשרד. כאשר משלבים בצורה הולמת ניתן ליהנות מתוצאה מושלמת – משרד מאפשר ונוח שמאפשר לכל אחד מהעובדים לעבור את יום העבודה במלוא הנוחות.

חללי העבודה לנוחות מושלמת

נתחיל עם חללי העבודה שהם מהווים חלק מרכזי מאוד בכל משרד. לפני הכול יש לשים לב לכך שהחלל יתוכנן בהתאמה מדויקת לצרכים הספציפיים של המשרד המדובר. עמדות המחשב, ההפרדה בין העמדות, גודלה של כל עמדה וכן הלאה יתוכננו על פי הרגלי העבודה הרצויים ובהתאם לנהלים שעתידים לחול במשרד. החללים צריכים להכיל בין היתר עמדות עבודה, מחשבים, מדפסות בהתאם לצורך, כיסאות נוחים ועוד. המיכון המשרדי כמו מדפסת או מכונת צילום יוצב בצורה פרקטית ונוחה לשימוש.

חללי מנוחה מאפשרים

אמנם מרכזו של כל יום עבודה הוא בעמדות. אך יחד עם זאת אי אפשר להתעלם מכך שיש חשיבות רבה לחללי מנוחה. שכן עובד אף אם הוא חרוץ ויעיל ביותר זקוק להרפיה ולמנוחה, הוא מאוורר את הראש במהלך יום העבודה כדי לחזור לעמדתו ולהמשיך להריץ פעולות. היות שכך חשוב מאוד לתכנן היטב ולבצע שילוב בין החללים השונים במשרד. תחת הכותרת חללי מנוחה ניתן לכלול מספר אזורים במקום העבודה.

המטבח – המטבח אמנם נחשב למקום בו אוכלים. אך מעבר לכך הוא בהחלט מקום מתאים לאוורור. בין אם מדובר על ארוחה רשמית ובין אם זה כוס קפה ומאפה, המטבח חייב להיות נעים, מזמין וקרוב מספיק לחלל העבודה. כך שאפשר יהיה לעשות גיחה במהלך היום כדי להתרענן ולהזרים אנרגיה חדשה באמצע יום עבודה ארוך ומתיש. כמובן שהמטבח יכיל מכונת קפה או משקאות אחרים למשרד. כך שכל עובד יוכל להגיע להרוות את צימאונו במשקה ערב ואולי גם מפנק.

הלובי – כמה חשוב שיהיה במשרד מקום בו ניתן לשבת רגל על רגל ולהישען לאחור במתיחת איברים. אמנם המקום הראוי לכך הוא לא עמדת העבודה. אבל כאשר קיים לובי, חדר ישיבות או פטיו מתאים זה בהחלט יכול להיות לתועלת גדולה. במידת הצורך יכול עובד לצאת לשוחח בטלפון, לשחרר את העצמות וליהנות מכמה דקות של שקט ואגירת אנרגיות חדשות.

שילוב מוצלח של מיכון משרדי בחללי העבודה לצד חללי מנוחה יוצר מציאות בה לעובדים קל יותר ונוח לנהל את היום שלהם במשרד. הם יכולים להרגיע את עצמם, לנשום אוויר בנחת ולמלא את התפקידים שלהם כיאות!

 

 

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
צור קשר
close slider

למרכז הזמנות חייג

077-41-800-74

או השאר פרטים