כל הזכויות שמורות לניו אופיס – ריהוט משרדי בע”מ – בניית אתרים | קידום אתרים על ידי שטיק מדיה שיווק באינטרנט
13 במרץ 2017
שולחן לחדר ישיבות
מהי מטרת חדר הישיבות?
26 ביולי 2017

ריהוט משרדי וסביבת העבודה שלך

ריהוט משרדי וסביבת העבודה שלך

ריהוט משרדי משפיע באופן ישיר על מגוון היבטים מהותיים עבור כל בית עסק באשר הוא, בין אם מדובר ברושם הראשוני של הלקוח שנכנס בדלת, בין אם מדובר באפקטיביות של העובדים ובין אם מדובר בטיב התפוקה ואף ברמת שביעות הרצון והמוטיבציה שהעובדים חשים. כך למשל נציין שבהתאם למחקרים אחרונים בתחום נמצא שככול שהעובד מרגיש שהריהוט שנבחר עבורו יותר מושקע, כך הוא ירגיש יותר מתוגמל ועל כן יחוש יותר צורך להחזיר בחזרה למקום העבודה.

יצירת פרטיות מושכלת באמצעות ריהוט משרדי

ידוע שמנהלי עסקים מבקשים לשלוט על כל הנעשה, אך יחד עם זאת יש להימנע מכך שהצורך בשליטה ילחיץ את העובד ועל כן יפגע באיכות התפוקה. אי לכך בחירה במחיצות אופן ספייס מונעות הסחות דעת מיותרות מהעובדים ועל כן הן מגבירות את רמת הריכוז בעבודה, אך בו זמנית הן גם מאפשרות לעובד לחוש פרטיות, וזאת מבלי שיחוש את עיני הבוס נעוצות בגבו.

הקשר שבין ריהוט משרדי וארגונומיה

מבחינת ריהוט למשרד הרי שכיסא הוא ללא ספק אחד הרהיטים הכי בסיסיים. מכאן שלצד העובדה שחשוב ביותר שכיסא יהיה מקצועי, איכותי ונוח, גם חשוב ביותר שהוא יתאים לאותו בעל תפקיד – הן מבחינת הרושם שהוא משאיר, שעות העבודה שאמורים להעביר עליו ואף היכולת שלו לסייע לעובד לנוע בין מספר נקודות, ולו באמצעות גלגלים. אי לכך ניתן למצוא כיסאות משרדיים עם ידיות, גלגלים, ריפודים, יכולת התאמה אישית, מעוצבים גבוהים במיוחד עבור מנהלים, כיסאות עבודה לחדרי ישיבות, כסאות מזמינים ומושקעים עבור לקוחות וכדומה. מכאן שנסכם ונאמר שכל עוד הכיסא אכן נוח, העובד לא יחוש צורך לקום להתמתח כל כמה דקות, ירגיש שהחברה משקיעה בו ושהוא מוערך. בנוסף בחירה מושכלת בכיסא תתרום לכלל העיצוב והמיצוב של העסק, כך למשל הוא עשוי לשדר רצינות, יוקרה ואיכות – הן בפני העובדים והן בפני הלקוחות.

בחירת ריהוט למשרד מתחילה בכיסא

לאור כל זאת ניתן לראות כיצד ריהוט משרדי  איכותי מהווה שחקן מפתח עבור השארת הרושם הנכון, עבור דרבון העובדים להשיג תוצאות יותר טובות ועבור תרומה לכלל העיצוב הכללי. על כן חשוב ביותר להכיר שבעת בחינת ריהוט למשרד יש לבחון ארונות משרדיים, דלפקי קבלה, מחיצות, שולחנות וכיסאות, וזאת כיוון שכל פריט משרדי משפיע רבות על המבנה הארגוני, על האפקטיביות של העבודה ואף על כלל האווירה.

 מקום אחד עבור ריהוט למשרד

לסיכום נציין שאם גם אתם בוחנים בימים אלו ריהוט משרדי, הרי שמומלץ להכיר את חברת “ניו אופיס” (הבית שלכם עבור ריהוט למשרד), וזאת כיוון שאנו חברה שמודעת לחשיבות התאמת הרהיטים ועל כן אנו מקפידים על נוחות ארגונומית, איכות החומרים ומבחר מרשים ומוקפד אשר עשוי להתאים לכל עיצוב וצורך. הגיעו להתרשם ותשפטו בעצמכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
צור קשר
close slider

למרכז הזמנות חייג

077-41-800-74

או השאר פרטים