איך לשלב מאוורר תעשייתי כחלק מסטייל רהיטים במשרד
11 במרץ 2018
ריהוט משרדי לעצמאים – מה אנחנו צריכים לדעת על כך?
21 במרץ 2018

מנו איש ייעודי שיהיה אחראי על הריהוט למשרד

ההחלטה איזה ריהוט משרדי לקנות לחברה שלכם היא אחת ההחלטות המורכבות ביותר שאתם יכולים לקבל והיא תשפיע על החיים במשרד אולי יותר מכל החלטה אחרת. עלינו לזכור כי אנחנו נמצאים במשרד תשע שעות ואף יותר ו-95% מהזמן הזה אנחנו מבלים על הכיסאות במשרד, על השולחנות ועל הכיסאות בחדר הישיבות. מכאן שאנחנו יכולים להבין את החשיבות האדירה של רהיטים משרדיים ועד כמה הם משפיעים על סדר היום במשרד. בכדי להבטיח כי הריהוט המשרדי ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר שיש כדאי לכם למנות איש ייעודי שיהיה אחראי לבחירת הריהוט המשרדי ויהווה כתובת לכל תקלה בריהוט. כך תבטיחו כי הריהוט במשרד שלכם ישמור על אחידות וכך תבטיחו כי הבחירה בריהוט תעשה לאחר מחשבה עמוקה. ברגע שיש כתובת לפנות אליה נהלי העבודה הרבה יותר ברורים ואנו יודעים כי תהליכי קבלת ההחלטות הן הרבה יותר חכמים.

את מי כדאי למנות שיהיה אחראי עליו?

אז איזה דמות כדאי לנו לבחור שתהיה אחראית על בחירת ריהוט משרדי? מה הכי כדאי שיהיה אחראי על כך? התשובה היא שהדבר תלוי בגודל המשרד שלכם. אם המשרד שלכם קטן אזי כדאי למנות מזכירה או את מנהלת המשרד שיהיו אחראיים על בחירת הריהוט המשרדי. אם אתם עסק גדול אזי כדאי לכם לבחור איש רכש ייעודי אשר זה יהיה כל תפקידו. ככל שאתם צריכים לקנות יותר ריהוט כך כדאי שהאיש האחראי על כך יתעסק רק בכך ולא בדברים נוספים וזאת עקב החשיבות העצומה של תפקיד זה. כאשר זכרו כי בכל מקרה כדאי למנות איש שיהיה אחראי על בחירת הריהוט ולא משנה מה גודל העסק שלכם.

אחראים על כך? התייחסו אל כלל העובדים בחברה

אם אתם אחראיים על קניית ריהוט משרדי בעסק שלכם עליכם לזכור כי אתם צריכים להתייחס לצרכים של כלל העובדים במשרד. רק כך תבטיחו כי אתם ממלאים את התפקיד שלכם בצורה הטובה ביותר שיש ונותנים מענה מספק לכלל העובדים בחברה. כמובן שבראש סדר העדיפויות שלכם צריכים לעמוד המנהלים בחברה אך לצד זאת אתם צריכים לספק ריהוט לכלל העובדים וזוהי נקודה שאתם חייבים להפנים.

המפתח לבחירה נבונה בו, יצירת קשרים עם החברות

אם אתם אחראים לבחירת ריהוט משרדי במשרד שלכם או בעסק אתם חייבים להבין כי המפתח שלכם בעבודה הוא יצירת קשרים פוריים עם אנשי הקשר בחברות. יצירת קשר אישי תבטיח כי תקבלו את הרהיטים הטובים ביותר, תקבלו המלצות מה כדאי לכם לקנות וגם תצליחו לזכות בהנחות על הריהוט. על כן צריך לתת דגש כל כך גדול ליצירת קשרים חברתיים ועליכם להשקיע בכך מחשבה רבה ומאמץ רב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צור קשר
close slider

למרכז הזמנות חייג

077-41-800-74

או השאר פרטים