5 טיפים לשיפור הפרודוקטיביות בעסק

לרבים מאיתנו מוכרת הסיטואציה הבאה: יום ארוך במשרד או בחנות, השעות חולפות, אנחנו במחסור של שעות שינה עוד מהלילה הקודם – אבל עבודה רבה עוד לפנינו. בין אם מדובר בעובד המנסה להיות יעיל ולבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר, ובין אם מדובר במעסיק אשר רוצה שעובדיו יצליחו להגיע לתפוקות גבוהות במהלך יום העבודה – פרודוקטיביות היא שם המשחק. הן העובד והן הבוס מעוניינים בטובת העסק, וישנן מגוון אפשרויות על מנת לעשות זאת.

  • אספקת קפה איכותי לעובדים בעסק

מכונת קפה לעסק , למשל, היא מוצר שבעבר היה נחשב מותרות; כיום, עסקים רבים כגון חנויות ומשרדים רוכשים מכונת קפה ממגוון סיבות. סיבה עיקרית לכך היא, שמשקאות המכילים קפאים ידועים כמשקאות מעוררים; מכונת קפה לעסק מאפשרת לכל עובד לגשת בכל זמן נתון ולהכין לעצמו משקה קפה איכותי אשר יעורר אותו, יגביר את רמת האנרגיה ויאפשר לו לעבוד באופן יעיל יותר ולהצליח להיות פרודוקטיבי במהלך יום העבודה. 

  • שימוש בריהוט נוח ומותאם לעובד

אנו נמצאים בתקופה בה ניתן לקנות ריהוט משרדי או ריהוט לעסק באינספור חנויות, מכירות מיוחדות ואפילו בהזמנת אונליין באינטרנט. המבחר עצום ומגוון, וקשה מאוד לדעת במה לבחור. בדיוק מסיבה זו, לבעלי עסק ומנהלים חשוב להקפיד על ריהוט משרדי איכותי. כאשר העובד יושב על כיסא משרדי נוח, עובד ליד שולחן המותאם לגובה שלו ואפילו אוכל את ארוחת הצהריים במטבח נוח – יכולת העבודה שלו עולה והוא הופך לפרודוקטיבי הרבה יותר. לאף אחד לא נעים לעבוד ליד שולחן גבוה מדי או לשבת על כיסא שאינו נוח, ולכן חשיבות הריהוט הנוח והמותאם הינה גבוהה ביותר. 

  • לוח זמנים ומשימות מוגדרות מראש

אמנם מדובר בהעדפה אישית של כל עובד ועובד, אך רבים העובדים אשר מצליחים לעבוד ביעילות ולהיות פרודוקטיביים יותר כאשר המשימות מוגדרות עבורם מראש. עובד אשר מגיע בבוקר לעסק או למשרד ומבין בדיוק מה עליו לעשות במהלך יום העבודה הנוכחי, מצליח להיות יעיל יותר. 

  • הקפדה על הפסקות

מעבר לעובדה שהפסקות מגיעות לעובד על פי חוק ובהתאם לתנאים הרלוונטיים (למשל – זמן הפסקה המחושב על פי מספר שעות העבודה ביום), ההקפדה על ההפסקות משמעותית גם לצורך הרווחה הנפשית של העובד. החל מהמנהל הראשי ועד לעובד הזוטר ביותר – כולם צריכים אוורור והפסקה מפעם לפעם, אשר מאפשרים אגירת כוחות ואנרגיה לקראת המשך יום העבודה. עובד אשר יוכל לשבת בנחת, לשתות כוס קפה או לאכול ארוחת צהרים – יצליח להמשיך את יום העבודה שלו בפרודוקטיביות רבה יותר.

  • אפשרות לגמישות בשעות העבודה

בעבר, ברוב מקומות העבודה היה ברור מאוד מהן שעות העבודה. ברוב המקרים, אי אפשר היה לחרוג מהשעות הללו. כיום, יותר ויותר מעסיקים מבינים כי העובד הממוצע יכול להיות פרודוקטיבי יותר במידה ויתאפשר לו לבחור (עד כמה שאפשר) מהן שעות העבודה שלו. כל עובד שונה מחברו, ויש כאלה שיהיו יעילים יותר בשעות הבוקר לעומת כאלה אשר יצליח לעבוד ולהתרכז מצוין דווקא לקראת שעות הצהריים. לכן, במידת האפשר, עסק יפיק תועלת רבה יותר מעובדיו אם יאפשר להם להיות גמישים עם שעות העבודה שלהם. 

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
צור קשר
close slider

למרכז הזמנות חייג

077-41-800-74

או השאר פרטים