שולחן עבודה – אומרים עלינו הרבה יותר ממה שאתם חושבים

שולחן עבודה – אומרים עלינו הרבה יותר ממה שאתם חושבים

לכל אחד יש אופי משל עצמו המשפיע על חייו ומעצב אותם. אם אתם מנהלים אתם חייבים להכיר את האופי של העובדים שלכם וכך לדעת האם הם יכולים לבצע עבודה מסוימת, האם הם ראויים לקידום, כיצד הם יסתדרו בלחץ ומה המצב החברתי שלהם במשרד. הבעיה שקשה מאוד להכיר את העובדים לעומק ולעמוד על קנקנם, גם אם מדובר על עובדים שאנו רואים יום יום במשך שנים. על כן למנהלים רבים האופי של העובדים שלהם נותר בגדר תעלומה. אך ישנה דרך המאפשרת לנו לעמוד על האופי של העובדים והיא קשורה באופן הדוק אל שולחן עבודה. אם אתם מנהלים אתם יכולים להציץ על שולחן העבודה של העובד שלכם ולהתרשם ממנו, השולחן יעיד בצורה הטובה ביותר על העובד ועל האופי שלו.

שולחן עבודה – הדרך להתקדם בקריירה

שולחן עבודה הינם דרך מצוינת להתקדם בעבודה. אם השולחן שלכם תמיד מסודר ולא מלא בדפים הרי שאתם יכולים להגיע לתוצאות מצוינות ולהתקדם בעבודה שלכם. שולחן נקי ומסודר מעיד עליכם פי כמה מאשר פעולה מסוימת שעשיתם בעבודה ואשר הבוס שלכם אולי מודע לה ואולי לא. ברגע שאתם מסודרים הדבר מאותת לבוס שלכם כי אתם מוכנים להתקדם הלאה. על כן שולחן עבודה מסודרים הם כה חשובים ועליכם לעשות הכול בכדי שהשולחן שלכם יהיה כזה אם כמובן אתם חפצים בהתקדמות. אם השולחן שלכם מבולגן מאוד ולא מסודר הדבר מראה לבוס שלכם כי אתם מבולגנים ולא מסודרים ולרוב לא ירצו לקדם אנשים שאינם מסודרים ואת זאת חשוב לזכור.

שולחן עבודה – כיצד אבטיח כי הם יהיו מסודרים?

אך כיצד אני יכול להבטיח שולחן עבודה מסודרים? לא כולנו נולדנו מסודרים ולעתים הדבר דורש מאתנו השקעה רבה. אך שימו לב מה שאתם יכולים לעשות הוא לסדר את השולחן כל בוקר או כל ערב לפני שאתם יוצאים מהעבודה. הקדישו לנושא חמש דקות כל יום ואנו מבטיחים לכם כי השולחן שלכם יהיה מסודר ללא בעיות. כך בהשקעה קטנה אתם מסמנים לסביבה שלכם כי אתם מסודרים ויכולים לבצע כל עבודה שיטילו עליכם. השקעה קטנה בסדר תשתלם לכם מאוד ותעזור לכם מאוד ואת זאת חשוב לזכור.

שולחן עבודה – הביאו משהו אישי לשים עליהם

שולחן עבודה לרוב מלאים בדפים הקשורים לעבודה ובחומר רב הקשור רק לעבודה. אך אתם יכולים להפוך את השולחן להרבה יותר מזה. אם תביאו משהו אישי שלכם כגון תמונה או עציץ קטן יקרו שני דברים. ראשית השולחן ירגיש לכם הרבה יותר נעים ויהיה לכם הרבה יותר כיף לעבוד כך. שנית הקולגות שלכם יראו שולחן מסודר אם דבר מה הקשור לבית וכך תוכלו ליצור איתם קשר הרבה יותר עמוק ומשמעותי אשר ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר שיש.

שיתוף הפוסט : 

רוצים שנחזור אליכם?

מלאו את הטופס ולחצו שליחה

למרכז הזמנות ארצי:

רשימת ייעוץ