ארון מתכת כפריט עיצוב למשרד
15 ביוני 2020
5 פריטים שמומלץ לרכוש למשרד החדש
30 ביוני 2020

שילוב פינת עבודה בחדר השינה

אם עד לפני מספר חודשים היינו יכולים להעיד על מגמה עקבית ומדודה של מעבר סביבת העבודה מן המשרד אל המרחב הביתי, אז הרי שמגפת הקורונה והחשש הגדול שהביאה עמה מפני הידבקויות, האיצו את התהליך ושינו את התנהלותו של המשק באופן דרמטי. על אף שייתכן ומדובר בתנאים נוחים יותר מן הנסיעה בכבישים הסואנים והפקוקים, הרי שבמרבית הפעמים המרחב הביתי איננו מזמן אליו סביבת עבודה אפקטיבית וסטרילית. המטבח שבסלון מתגלה עד מהרה כמוקד של תנועה ורעש, והנה אט אט חדר השינה מתחיל לקרוץ כמועמד המוביל.

כיצד עושים זאת נכון?

חשוב להבהיר: הבחירה בחדר השינה שלנו כמשרד איננה אידיאלית. ההפרדה שבין החיים המקצועיים לבין האישיים היא חשובה, ולעתים שילובה של העבודה במקום שאמור להוות עבורנו כמוקד של ניתוק ושלווה, מפרים את האיזון ויכולים אף ‘לעודד’ חוסר איזון, תשישות ורגזנות.

באם וכבר נפל הפור והוחלט על העתקת העבודה אל המרחב הביתי, אז הרי שמומלץ לבחון את האפשרות להמיר את אחד מחדרי השינה למשרד ותו לא. במרבית הפעמים, מספר הדיירים שבבית איננו מאפשר זאת ועל-כן גיבשנו את המדריך הבא שיאפשר לכם לשלב את המשרד בחדר השינה באופן מתון ומדוד.

שולחן משרדי קטן

ייתכן מאוד שהנטייה הטבעית תהיה לבחון שולחנים משרדיים מרווחים וגדולים. תחושת הריווח בהחלט יכולה לתרום לסביבת עבודה חיובית ונוחה יותר, אולם כאן חשוב להתחשב בנסיבות הקיימות ולמצוא את האיזון עמן.

שולחן משרדי קטן יאפשר שלא לפגום באופן מוחלט במרחב של חדר השינה, ואף יקטין באופן מסוים את מידת הבולטות שלו במרחב המעוצב. מומלץ לבחור בשולחן משרדי עם מגירות שכן דפים, טפסים ושלל ציוד מקצועי על השולחן רק יעיבו על תחושת הנינוחות של שנת הלילה. אחסון נכון וניקוי השולחן מדי יום, מומלצים גם אם מדובר בתקופה זמנית בלבד.

שולחנות עץ

באתרנו תוכלו למצוא מגוון עשיר של שולחנות ומחומרי גלם משתנים. הבחירה בקו הדקורטיבי של השולחן אף היא קריטריון חשוב בשילוב סביבת העבודה עם חדר השינה. מומלץ שלא לבחור בשולחנות זכוכית ולנסות ולהתאים את שולחן העבודה למיטה.

מרבית בסיסי המיטה מבוססים על עץ מלא, ובקטלוג שלנו נשמח לעניין אתכם במגוון רחב של שולחנות משרדיים דמויי עץ מלא בצבעים שונים כמו גם בשולחנות מעץ מלא. לעץ ישנו גם אפקט מרגיע ומומלץ לעטר את השולחן במספר עציצים קטנים אשר יהפכו את הסביבה לנעימה ומרגיעה.

אור טבעי

הסתגרותנו בחדר השינה לאורך היום יכולה להשפיע רבות על מצב רוחנו, וכל שכן כאשר החשיפה לאור היום היא מועטה אם בכלל. על כן באם מתאפשר, נסו למקדם את שולחן העבודה סמוך ככל הניתן לחלון החדר.

לעתים הדבר יצריך שינויים מסוימים במיקומם של הרהיטים השונים לרבות המיטה והארון, אך מאמץ זה בהחלט יניב פירות ויקדם סביבת עבודה נעימה ומזמינה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
צור קשר
close slider

למרכז הזמנות חייג

077-41-800-74

או השאר פרטים