תוכנה להפקת חשבוניות למשרדים

איך עיצוב חדר ילדים משפיע על ילדכם
23 באפריל 2019
עיצוב משרדים
26 בפברואר 2020

תוכנה להפקת חשבוניות למשרדים

אנו מכירים היטב מגוון רחב של לקוחות עסקיים ובעלי משרדים. אנו מכירים היטב את הצרכים שלהם בריהוט משרדי, מעוצב, מתוחכם, נוח ולפעמים גם חסכוני בניצול שטחים משרדיים. אבל הפעם, לא נדבר על דגשים לבחירה שולחן מחשב נוח או כונניות לשמירה על הסדר במשרד. הפעם נדבר על נושא חשוב באין ספור משרדים – שיפורים בניהול החשבונות. אפשר להשיג את זה בקלות, בעזרת תוכנה להפקת חשבוניות. כיצד ובמה היא מועילה? ממש כמו שכיסאות נוחים משפרים פרודוקטיביות ויעילות, גם התוכנה הזה משיגה את אותה המטרה. אמנם בדרך שונה מאוד, אבל איזה משרד לא רוצה להתייעל?

עושים סדר בהפקת מסמכים ושמירתם

בגלל שאנחנו אוהבים רהיטים משרדיים מעולים, נמשיל את התוכנה לארון מעוצב נכון, עם מרחב פנימי מרשים (אפילו במידות חיצוניות די צנועות). תוכנה להפקת חשבוניות מאפשרת להפיק חשבוניות ועוד מסמכים עסקיים, אונליין. לכאורה אין שום קשר עם ארונות או סדר במשרד. למעשה, יש הרבה מאוד קשר. התוכנה הזאת שומרת ובעצם מתייקת את כל המסמכים בצורה וירטואלית. זה בעצם כמו ארון גדול ונאה, שבפנים מישהו תייק אוטומטית את הכל בסדר מופתי. במשרד, יותר לא צריכים לשמור תיקיות וקלסרים מלאי מסמכי קבלות או תעודות משלוח מודפסות. מרגע זה, תוכלו לחסוך המון זמן, בלי לאבד ניירת, בלי שצריך שוב ושוב להדפיס. וכל מה שצריך, ניתן לשלוח לכל לקוח או לרואה החשבון, במייל או בווצטאפ.

ידידותית למשתמש כמו מגירה בטריקה שקטה

מי שאוהב רהיטים מתוחכמים, מכיר כל מיני ארוניות עם מגירות בטריקה שקטה. אבל למה אנו מספרים לכם את זה, בהקשר עם תוכנה להפקת חשבוניות? מכיוון שגם התוכנה ידידותית ונוחה למשתמש, ממש כמו המגירות הכי טובות. התוכנה בנויה כך שלא צריכים ללמוד אותה בקורס כזה או אחר. היא ידידותית ונגישה.

כל פעולה אפשר לפתוח ולתפעל, כמו שפותחים או סוגרים מגירה במשרד. השפה ברורה ואפשר להיעזר, אם צריך, בשלל הסברים נגישים ונוחים להבנה. ומי שצריך, יכול להיעזר בתמיכה, אם בכל זאת יש שאלה בתחילת הדרך. מענה מהיר ומלא, שלא מאפשר סיבוכים. הכל פשוט, קל ואינטואיטיבי. כי קהל היעד הינו בעלי משרדים ועסקים, לא מנהלי חשבונות ולא אנשי מחשב או הייטקיסיטים.

דגשים לבחירת התוכנה שתפיק חשבוניות בקלות

כאשר אתם בוחרים בתוכנה הרצויה לכם שימו לב לזה:

  1. תוכנה מוכרת – פועלת באישור גורמים מוסמכים ברשות המיסים.
  2. מחיר נוח – אין שום סיבה להתחייב או לשלם יותר. ניתן להשיג דילים שחוסכים המון בעלויות ניהול החשבונות.
  3. שלל פיצ’רים – מלבד חשבוניות, התוכנה יודעת להוציא גם קבלות, תעודות משלוח, הצעות מחיר ועוד. כמו כן, מקבלים עדכונים חשובים לבעלי עסקים ובעלי משרדים בלי התקנות. הכל פועל אונליין.
  4. אפליקציה גם לנייד – ניתן להוריד את התוכנה ולהשתמש בה גם כאפליקציה.
  5. תמונת מצב מלאה – ניתן להפיק דוחות תפעוליים ופיננסיים לניהול רווחיות במשרד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
צור קשר
close slider

למרכז הזמנות חייג

077-41-800-74

או השאר פרטים